FINANSINIS STALO ŽAIDIMAS

Jana seta
UAB "Sumanus pasaulis"
Tel. 8 610 49000
El. p. info@turtingastetis.lt

Tapk rėmėju

ĮSIGYKITE ŽAIDIMĄ PIGIAU!

Norėdami įsigyti PINIGŲ SRAUTO žaidimą su nuolaida, tapkite mūsų rėmėju ir rekomenduokite žaidimą savo svetainės lankytojams, draugams Facebook'e, artimiesiems, visiems, kurie Jūsų manymu juo susidomėtų.

Už kiekvieną rekomendacijos būdu atvestą klientą Jums bus suteikta 7 Eurų nuolaida savo žaidimui įsigyti, atvedus 14 klientų, su mielu noru atsiųsime Jums nemokamą žaidimą.

KAIP TAPTI RĖMĖJU?

Žemiau pateikiame rėmėjo registracijos formą, kurią būtina užpildyti, net jeigu jau ir esate pas mus įsigiję žaidimą.

Užsiregistravus, el. paštu atsiųsime nuorodą, kurią galėsite pateikti rekomenduojamiems klientams (Facebook'e, forumuose, el. paštu ir t.t.). Taip pat bus suteiktas nuolaidos kodas, kuriuo galėsite pasinaudoti įsigyjant žaidimą.

Norime pabrėžti, kad per Jūsų nuorodą atėjęs asmuo neprivalo iškarto nusipirkti žaidimą, kad gautumėte nuolaidą. Tai gali būti atlikta ir po kurio laiko. Kiekvienam Jūsų rekomenduotam lankytojui įrašome "cookie", kuris bus aktyvus 12 mėn. nuo pirmo apsilankymo.

REGISTRUOJANTIS NENAUDOKITE ONE.LT PAŠTO, NES GALITE NEGAUTI REGISTRACIJĄ PATVIRTINANČIO LAIŠKO BEI KITŲ SVARBIŲ PRANEŠIMŲ.Rėmėjo registracija
vardas, pavardė *
gatvė, namo nr, buto nr *
pašto indeksas, miestas * LT -
telefonas *
*
Apsaugos kodas* CAPTCHA Image
 
registruoti * - privalomi laukeliai.

Rėmėjo nuolaida
Norėdami sužinoti kokio dydžio nuolaidą turite - įveskite savo el. pašto adresą ir gausite laišką su nurodyta nuolaidos suma.
*
siųsti * - privalomi laukeliai.