FINANSINIS STALO ŽAIDIMAS

Jana seta
UAB "Sumanus pasaulis"
Tel. 8 610 49000
El. p. info@turtingastetis.lt

Apie žaidimą

KODĖL NAUDINGA MOKYTIS ŽAIDŽIANT?

Žaidimai yra veiksmingas mokymosi būdas, nes sudaro sąlygas praktiškai išbandyti įvairius dalykus. PINIGŲ SRAUTAS 101 sukuria aplinką, kurioje galima priimti su pinigais ir finansiniais dalykais susijusius gyvenimo sprendimus ir labai greitai pamatyti jų efektyvumą bei įvertinti padarinius.

PINIGŲ SRAUTO žaidimai prisideda prie "Turtingojo tėčio" misijos gerinti finansinę žmonijos padėtį ir leidžia tiek suaugusiems, tiek vaikams aktyviai dalyvauti tokiame žaidime, kuriame siūlomos finansinės galimybės ir išbandymai yra tarsi tikro gyvenimo atspindys. Gebėjimas numatyti finansinių sprendimų padarinius ir suvokti, kad finansinis išprusimas gali tiesiogiai lemti Jūsų gyvenimo kokybę, yra milžiniška "investicijų grąža", gaunama iš PINIGŲ SRAUTO žaidimų.

Suaugusieji ir vaikai žaidžia "Turtingojo tėčio" PINIGŲ SRAUTO žaidimus visame pasaulyje, nes siekia sužinoti daugiau apie pinigus ir finansus, kad įgytas žinias galėtų taikyti savo kasdieniame gyvenime.

Žaidimo PINIGŲ SRAUTAS 101 pristatymas (autorius - Robertas Kijosakis)Atsiliepimai apie žaidimą PINIGŲ SRAUTAS 101

"Draugas pakvietė prisijungti ir sužaisti "Pinigų srautą". Iš pradžių žiūrėjau į tai skeptiškai, galvojau tai bus dar viena "Monopoly" kopija, tačiau tik pradėjus žaidimą, pamačiau, kad reikės paskaičioti pajamas/išlaidas, mąstyti kaip investuoti savo grynuosius pinigus ir valdyti savo pasyviąsias pajamas, o tai man paliko labai gerą įspūdį.

Tai nėra žaidimas kuriame viską nulemia ant kurio "laukelio" užeisi. Tiesa, iš pradžių žaidėme nepaleidę žaidimo instrukcijos iš rankų, tačiau jau po kelių ėjimų taisyklių nebeprireikė. Žaisdami pastebėjome, kad pergalė priklauso tik nuo pačio žaidėjo, nepriklausomai kaip jis didina savo pajamas ar kokia jo profesija, tol kol žaidėjas sugebės tinkamai planuoti savo finansus, jis turi galimybę laimėti. Taip ir prabėgo 5 valandos prie arbatos ir "Pinigų srauto" žaidimo lentos. Laikas pralekė nepastebimai, o žaisti norėjosi dar ir dar."

Aivaras, Kaunas.


"Žaidimas PINIGŲ SRAUTAS įrodė, jog visai nesvarbu kokia tavo situacija yra šiai dienai - kiek kam esi skolingas ar kiek uždirbi. Net ir būdamas žaidime valytoju, greitai susilaukęs 3 vaikų bei apžendinęs vieną dukrą, sugebėjau pirmasis ištrūkti iš žiurkių rato."

Edvinas, Kaunas


"Niekada nemaniau, kad koks nors stalo žaidimas gali šitaip atitraukti nuo kasdienio gyvenimo. Su draugais žaidėme iki 4 val. ryto ir būtume žaidę iki 7 val. ryto, jei ne darbai ir pareiga. Didelė rekomendacija pradėti šitą žaidimą žaisti kaip įmanoma anksčiau arba savaitgalį, nes gali būti didelių sunkumų keltis ryte po kelių valandų miego."

Vilma, Kaunas